Garnki żeliwne Chasseur

Marian 01 paź , 2014 0 Comments Kuchnia
garnek żeliwny emaliowany chasseur
garnek żeliwny emaliowany chasseur

Garnki żeliwne Chasseur produkuje francuska odlewnia żeliwna Invicta, gwarantująca najwyższą jakość i trwałość swoich wyrobów. Dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu możemy cieszyć się naczyniami, które znały już nasze prababcie w nowoczesnej formie. Bardzo często zastanawiamy się w kuchni, w jaki sposób powrócić do smaków dzieciństwa. Nie możemy ich odtworzyć, chociaż korzystamy z wiekowych receptur, używając najlepszych produktów. Dlaczego tak się dzieje?

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo rodzaj naczynia może wpłynąć na smak potrawy. Posiadamy w swoich szafkach kuchennych naczynia produkowane na bazie luz z domieszkami substancji chemicznej. I dziwimy się, gdzie się podziały smaki z minionych lat. A one po prostu giną pod wpływem wszechobecnej chemii. Warto sięgnąć do tradycyjnych garnków żeliwnych. To one pozwolą nam znów poczuć dawne smaki i zapachy potraw.

Garnki Chasseur powstają z żeliwa emaliowanego. Są idealne do gotowania, pieczenia i duszenia. Z powodzeniem również odgrzejemy w nich posiłki. Posiadają wiele zalet. Podstawową z nich jest równomierne rozprowadzanie ciepła. Dzięki temu potrawa przygotowywana jest w najlepszy z możliwych sposobów, a my oszczędzamy nieco na energii.

garnek żeliwny Chasseur
garnek żeliwny Chasseur

Garnki żeliwne Chasseur charakteryzują się niezwykłą odpornością na wysokie temperatury. Są dzięki temu bardziej trwałe. Nie musimy obawiać się ich uszkodzenia w wyniku wysokiej temperatury. Bez trudu utrzymamy w nich ciepło potrawy, nawet przez długi czas. Jest to szczególnie ważne, jeżeli przygotowujemy kilka potraw jednocześnie. Trudno przecież zrobić wszystko w tym samym czasie. Irytują nas domownicy nagminnie spóźniający się na obiad? Konieczność odgrzewania posiłku może powodować frustrację. Wystarczy zakupić garnki Chasseur i problem sam znika. Będziemy mogli z nich korzystać, bez względu na rodzaj posiadanej kuchenki.

To dobre naczynia również dla kuchennych leniuchów. Łatwość użycia i utrzymania w czystości sprawia, że gotowanie w nich to czysta przyjemność. Zaletą nie do przecenienia jest wytrzymałość naczyń Chasseur. Często słyszymy określenie ?to produkt na lata?. W przypadku garnków żeliwnych Chasseur wcale nie jest to stwierdzenie używane na wyrost. Jest to z pewności produkt, które może przetrwać wiele. Oczywiście pod warunkiem, że jest odpowiednio użytkowany. Naczynia Chasseur przypadną do gustu również osobom, dla których ważna jest estetyczna strona sprzętów kuchennych. Szeroka gama fasonów i kolorów zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.

garnki żeliwne chasseur
garnki żeliwne chasseur

Written By Marian