Parapet z kamienia ? piękno na wiele lat!

Marian 16 lut , 2014 0 Comments Firmy

parapet-z-kamieniaZakład kamieniarski p. Mariusza Muchy funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Doświadczenie, wiedza oraz umiejętności zgromadzone przez te wszystkie lata gwarantują, że każda usługa jak i zamówiony produkt będą na najwyższym poziomie. Współpracujemy z renomowanymi producentami kamienia budowlanego, z którego przygotowujemy na zlecenie Klienta zarówno proste parapety, blaty kuchenne, kominki, podłogi ale także bardziej skomplikowane schody samonośne oraz nagrobki.

Coraz częściej kamienne płyty budowlane wykorzystuje się przy elewacjach budynków, parapety-z-kamienia6co sprawia, że zyskują one na wyjątkowej elegancji. Materiał kamienny dobieramy do preferencji oraz wystroju konkretnego wnętrza. Podpowiadamy naszym Klientom, jakie rozwiązania będą w ich przypadku najkorzystniejsze. Mają oni do wyboru bardzo popularne naturalne płyty granitowe, ale również rozmaite gatunki marmuru, piaskowca i konglomeraty. Nasza oferta obfituje w niespotykane wzory i kolory proponowanych płyt kamiennych.
parapet-z-kamienia2Materiały pozyskiwane do różnego typu konstrukcji z kamienia posiadają najwyższe europejskie atesty bezpieczeństwa.
Wybór odpowiedniego materiału to połowa sukcesu. Równie ważny jest prawidłowy montaż kamienia. Doświadczenie pozwoliło nam opanować do perfekcji pracę z płytami kamiennymi, przycinanymi, w taki sposób by tworzyły idealną całość na konkretnych płaszczyznach.
Instalacje z kamienia podkreślają indywidualny charakter każdego wnętrza.
Bogaty asortyment oraz profesjonalne doradztwo pozwala Klientom naszego zakładu dokonać najlepszego wyboru.

Written By Marian