Wiazary dachowe z firmy Wiązar Polska

Wiazary dachowe z firmy Wiązar Polska
Moja Nazwa Firmy: Wiazary dachowe z firmy Wiązar Polska
Moja Kategoria:
Mój Opis Firmy:

Firma Wiązar Polska z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej jest renomowanym producentem drewnianych, prefabrykowanych wiązarów dachowych oraz dźwigarów spełniających najwyższe standardy budowlane. Produkty oferowane przez przedsiębiorstwo posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, a użyte do produkcji komponenty objęte są Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji nr 1020-CPR-070055838.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary produkowane w zakładzie firmy wyróżniają się wysoką jakością, a samo przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta i realizowanego w ramach zamówień zlecenia. Wiązar Polska jest firmą rodzinną, prowadzoną z myślą o zachowaniu na najwyższym poziomie obsługi klienta oraz jakości produkcyjnej.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Jej pracownicy angażują się w każdy powierzony im projekt i wykonują go tak, by przez lata stanowił dla klientów satysfakcjonujące i bezpieczne rozwiązanie dachowe. Firma działa w całej Polsce i ma swoje oddziały m.in we Wrocławiu, Lubinie, Świdnicy.

Moja Strona Firmowa: https://wiazarpolska.pl
Mój Telefon: 578211132
Mój NIP: 1230537879
Mój REGON: 011059223
Moja Siedziba: ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
  • Wiazary dachowe z firmy Wiązar Polska
  • Wiazary dachowe z firmy Wiązar Polska