Liquid Technologies sp. z o.o. – środki do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies sp. z o.o. – środki do czyszczenia klimatyzacji
Moja Kategoria
Mój Opis Firmy

Liquid Technologies – to producent profesjonalnych płynów, preparatów oraz środków dedykowanych do czyszczenie wentylacji i klimatyzacji. Oferowane produkty HVAC External i HVAC Internal. HVAC External to grupa produktów przeznaczona do stosowania zewnętrznego, na powierzchniach miedzianych, mosiężnych i aluminiowych. Produkty mają właściwości czyszczące i wybielające, dzięki temu gwarantują wydajną pracę urządzenia.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

HVAC Internal to produkty przeznaczone do czyszczenia jednostek wewnętrznych urządzeń, gwarantują bezpieczną pracę urządzeń, a także ich wydajność. Preparaty te skutecznie usuwają drobnoustroje bytujące w urządzeniach, czyniąc układ HVAC bezpiecznym dla użytkowników.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Firma ma w ofercie także środek dezynfekujący SURFACE Viruclean, który ma właściwości higienizujące i czyści powierzchnie zmywalne. Płyn może być użyty od razu po otwarciu. Jest skuteczny wobec wirusów osłonkowych, typu koronawirusy, dodatkowo skutecznie likwiduje także bakterie, pleśń i grzyby, pozostawiając długotrwały i przyjemny zapach.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Mój Telefon
571380888
Mój NIP
8982237296
Mój REGON
368412743
Moja Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – środki do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – środki do czyszczenia klimatyzacji