WinRol – sklep z żaluzjami drewnianymi

Marian 22 paź , 2021
WinRol – sklep z żaluzjami drewnianymi
Moja Kategoria
Mój Opis Firmy

Przedsiębiorstwo WinRol z Wrocławia serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej propozycji. Znajdziecie tutaj Państwo szeroką ofertę dotyczącą zasłon, żaluzji czy też rolet. Rozpoczynając współpracę z zakładem otrzymujecie na początek możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa, pomiaru w Waszym domu i wyceny.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

W propozycji znajdują się wysokiej jakości produkty, takie jak zasłony okienne które idealnie pasują do większości klasycznych i nowoczesnych lokali mieszkaniowych. Oprócz tego że są one wykonane bardzo ładnie, to zapewniają też skuteczną osłonę przed promieniowaniem słonecznym. Dostępne są też rolety dachowe zaprojektowane specjalnie z przeznaczeniem do okien dachowych oraz żaluzje aluminiowe, plisowane i drewniane.

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Te ostatnie są coraz częściej wybierane przez klientów jako osłonna okienna. Dużą ich zaletą jest to, że łączą w sobie funkcjonalność z eleganckim wyglądem i nadają się pomieszczeń klasycznych, jak i wnętrz industrialnych. Korzystając z usług firmy WinRol otrzymujecie Państwo 2-letnią gwarancję na produkty i usługi. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie internetowej sklepu.

WinRol Rolety i Żaluzje

Mój Telefon
506276482
Mój NIP
8982119415
Mój REGON
022023461
Moja Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • WinRol – sklep z żaluzjami drewnianymi
  • WinRol – sklep z żaluzjami drewnianymi