Sofy w ofercie Studia Mebli bowArte

Marian 06 gru , 2021
Sofy w ofercie Studia Mebli bowArte
Moja Kategoria
Mój Opis Firmy

Jeżeli chcesz aby Twoje własne cztery kąty były wyposażone w niepowtarzalne i piękne meble, dzięki którym będziesz mieszkał w swoim mieszkaniu w sposób komfortowy i elegancki, to koniecznie odwiedź Studio Mebli bowArte znajdujące się we Wrocławiu.

sofa

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.1

W miejscu tym będziesz miał możliwość zakupu doskonałej jakości umeblowania, a to dzięki temu że wyżej wymienione studio współpracuje z najlepszymi polskimi producentami takimi jak między innymi Befame z Bielska-Białej, czy też Fameg z Wrocławia. Oprócz tego dostępna jest bardzo interesująca kolekcja poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz po renowacji.

sofa

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.2

W ofercie znajdziesz przeróżne biurka, które uczynią miejsce Twojej pracy wygodnym, a jednocześnie praktycznym, doskonałe komody lub regały. Nie brak również mebli dzięki którym wyposażysz swoją sypialnię i salon. W propozycji sklepu znajdziesz wygodne łóżka, a także na przykład krzesła, fotele, narożniki i sofy. Studio Mebli bowArte to również doskonałej jakości lampy podłogowe, stołowe oraz wiszące i też dodatki w postaci sznurów ozdobnych.

Studio Mebli bowArte

Mój Telefon
505036535
Mój NIP
5531630558
Mój REGON
383084129
Moja Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Sofy w ofercie Studia Mebli bowArte
  • Sofy w ofercie Studia Mebli bowArte