Pompy magnetyczne chemoodporne w ofercie sklepu Kielo Systemy Pompowe

Marian 19 maj , 2022
Pompy magnetyczne chemoodporne w ofercie sklepu Kielo Systemy Pompowe
Moja Kategoria
Mój Opis Firmy

Firma Kielo od lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości sprzęt w postaci pomp dozujących i beczkowych. W sprzedaży najnowsze pompy wirowe i śrubowe, nowoczesne pompy membranowe i perystaltyczne, a także specjalistyczne pompy do oleju, zasad i kwasów.

pompa magnetyczna

Pompy magnetyczne z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Dodatkowo chcąc sprostać oczekiwaniom kontrahentów, przedsiębiorstwo przygotowało fachowe zestawy dozujące, profesjonalną armaturę do pomp, a także doskonałej jakości przepływomierze. Niskie ceny, doświadczona i profesjonalna kadra, indywidualne wyceny oraz największy wybór sprzętu, sprawiają, że przedsiębiorstwo Kielo, to zdecydowany lider w swojej branży.

pompa magnetyczna

Pompy magnetyczne z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Osoby, które pragną zamówić fachowy serwis lub części do pomp beczkowych, powinny niezwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy. Najlepsi producenci, personel posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz gwarancja satysfakcji z dokonanego zakupu. Dołącz już dziś do setek odbiorców, którzy zaufali firmie Kielo. Lider w zakresie sprzedaży pomp dozujących i beczkowych jest tylko jeden.

Kielo Systemy Pompowe

Mój Telefon
756409002
Mój NIP
7352858145
Mój REGON
122961742
Moja Siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Pompy magnetyczne chemoodporne w ofercie sklepu Kielo Systemy Pompowe
  • Pompy magnetyczne chemoodporne w ofercie sklepu Kielo Systemy Pompowe