ARGRA – opakowania foliowe z polietylenu

ARGRA – opakowania foliowe z polietylenu
Moja Nazwa Firmy: ARGRA – opakowania foliowe z polietylenu
Moja Kategoria:
Mój Opis Firmy:

Worki i inne opakowania foliowe to, jak zgodnie twierdzą ekolodzy, czyste zło. Niestety, jest to zło konieczne. Na obecnym poziomie technologicznym bez opakowań z folii nie jesteśmy w stanie się obyć. Problemem nie jest jednak materiał, gdyż praktycznie w 100% można go poddać recyklingowi, a w sposobie użytkowania opakowań. Po prostu musimy dbać, by wszystkie reklamówki, torby i woreczki trafiały do ponownego wykorzystania, a nie na wysypiska.

ARGRA to producent folii i opakowań foliowych z podwrocławskiej Oleśnicy. Produkuje wyroby z polietylenu, zarówno w klasie LDPE jak i HDPE. Jako surowiec stosuje granulat pierwotny, a także pochodzący z recyklingu. Oferuje folie i worki bezbarwne, całkowicie transparentne, oraz wyroby barwione na dowolne kolory.

Firma produkuje worki i woreczki foliowe, rękawy foliowe, także z zakładkami bocznymi, półrękawy foliowe, taśmy LDPE. Można zamówić folie z indywidualnym nadrukiem. W ofercie także worki na śmieci w różnych rozmiarach, a także kolorach, co znacznie ułatwia sortowanie odpadów.

Moja Strona Firmowa: opakowania foliowe
Mój Telefon: 512112760
Mój NIP: 9111563998
Mój REGON: 23438630
Moja Siedziba: ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica